newsletter
השיחה מגיעה אליך
רוצה לקבל את מיטב הסיפורים של שיחה מקומית ישר למייל? הניוזלטר השבועי שלנו הוא התשובה בשבילך.

בצלאל, תרגיע עם הפנטזיות המיניות עלינו

אני לא מכיר מישהו שעסוק כל כך בחיי המין של הומואים. ואני מצטער לאכזב אותך, אבל באמת שיש בנו יותר מרק סקס

מאת:
השאירו תגובה
א א א

כותב אורח: נתנאל אזולאי

שלום בצלאל סמוטריץ',

צפיתי בראיון שלך בערוץ הכנסת, בו הסברת בחיוך שאסור לאהוב את בני המין שלך, הוספת שזה איסור חמור וגם נתת וידוי מעניין על עצמך: שגם לך יש פנטזיות מיניות שאתה לא מממש.
ובכן, אני לא כאן כדי לדבר על הפנטזיות המיניות שלך, כי בינינו – הן פרטיות ואישיות לך. אבל אני כן רוצה לדבר איתך על שני עניינים מדאיגים מאוד.

האחד, סמוטריץ', זה העיסוק האובססיבי שלך בחקר מיניותם של ההומוסקסואלים, במצעדים שלהם, במאבקים שלהם ובמיטות שלהם. שמע לי, בכל 14 שנות ההומוסקסואליות המוצהרת שלי לא נתקלתי בטיפוס שהתעסק כל כך הרבה במיטות של בני ובנות הקהילה הגאה.

עכשיו תראה, אני לגמרי יכול להבין מהיכן זה נובע (תכלס, זה סופר מעניין מה הולך לנו במיטה) אבל זה מוביל אותי לנקודה המדאיגה השנייה שלי לגביך: התוודית בראיון שגם לך יש פנטזיות מיניות, ולא נותר לי אלא לחשוב שהתפיסה שלך לגבי להט"בים היא כל כך מינית ואולי אפילו מעוותת, שכל מה שאתה רואה בהם זה מין, סקס, עוד מין ועוד סקס ורק פנטזיות ותו לא.

> מי שחושב שהצבא יותר קדוש מהחירות שלנו – שימשיך לשרת"

בצלאל סמוטריץ' (מרים אלסטר / פלאש90)

כל מה שאתה חושב עליו זה סקס ועוד מין ועוד סקס? בצלאל סמוטריץ' (מרים אלסטר / פלאש90)

אז צר לי לאכזב אותך, סמוטריץ', אני מניח שיהיה קשה לך לנטוש את המחשבה עלינו בחוטיני צבעוני, אבל לא עשו אותנו בשירותים של האומן ואנחנו גם הרבה יותר מכפי שאתה יכול לדמיין. נניח, בני אדם, שאוהבים, שרבים, שנפגעים, שמחזרים אחרי הבן זוג הבא שלהם, שנלחמים את המאבקים שלהם, שמתרגשות מהמבט שההיא על הבר שלחה לעברן במסיבה. אנחנו לא רק פנטזיות, אנחנו לא הפורנו שלך, אלא אנשים. בני אדם. תמיד הרי אתה וכל שונאינו מתעקשים לומר שאנחנו מחצינים את המיניות שלנו, אבל כל מה שאתה עושה זה להתעסק בה בעצמך ולהחצין אותה ולחטט בה. צא לנו מהמיטה.

ויקירי, קח צעד אחורה. החודש הוא חודש הרחמים והסליחות, ואתה חייב סליחה גדולה לקהילה של בני אדם עם רגשות ומחשבות, שבשנים האחרונות כל מה שעשית זה לשנוא אותם. מגיע לנו יותר מזה.

נתנאל אזולאי הוא פעיל בקהילה הלהט"בית

> הבמאי האיראני-גרמני שהביא למסך את סיפור השמדת יהדות קובל

אני והאדם שקשרתי את חיי בחייו שלו, ברגע המאושר בחיינו (גלית סבג)

אני והאדם שקשרתי את חיי בחייו שלו, ברגע המאושר בחיינו (גלית סבג)

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
אתר בנייה של שכונת מגורים חדשה בהרצליה, ב-27 במרץ 2020 (צילום: גילי יערי / פלאש90)

אתר בנייה של שכונת מגורים חדשה בהרצליה, ב-27 במרץ 2020 (צילום: גילי יערי / פלאש90)

מענקי הקורונה הם תעמולה. ההטבות למשקיעי הנדל"ן הן מדיניות

גם היצירתיים שבפרשנים הכלכליים לא יצליחו לזהות מדיניות כלכלית סדורה בהחלטות הממשלתיות שהתקבלו מאז שהתחיל משבר הקורונה. ניתן למצוא מדיניות כזאת רק בסעיף שהוגנב לחוק מענקי הקורונה, שנועד לשמור על מחירי הדיור הגבוהים כדי להגן על רווחי הקבלנים

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
donate
silencej89sjf