טקסי אבל לאורך רצועת עזה בסולידריות עם קורבנות הטבח במסגד בסיני

מאת:
השאירו תגובה
א א א

סוכנות הידיעות הפלסטינית 'מען' מדווחת על התכנסויות אבל שנערכו במהלך השבת לאורך כל רצועת עזה, בסולידריות עם קורבנות הפיגוע במסגד אל-ראוודה בסיני בו נהרגו למעלה מ-300 איש. האירועים נערכו בהשתתפות בני שבט הסווארכה, שמושבו מתפרש בין רצועת עזה ומצרים.

סלימאן עודה, מנציגי השבט, אמר כי "מדובר באסון לאומי ובאסון דתי. שבט הסוואכרה הוא השבט הגדול ביותר באזור בו אירע האסון. אנחנו נוכחים גם באזור עזה, מצפונה לדרומה. וכשם שהאסון הזה פגע במצרים, הוא פגע גם בפלסטין ובאומה הערבית והמוסלמית כולה".

משתתפי הטקסים הדגישו את הסולידריות והקשר בין העם הפלסטיני והעם המצרי ודרשו את מיצוי הדין עם הפושעים האחראים לטבח.

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

אישה בזנות בדרום תל אביב (צילום: פלאש90)

"מי שחושבת שזנות מעצימה לעולם לא תעצים את עצמה דרכה"

ברקע המחלוקת סביב החוק לאיסור צריכת שירותי זנות, מצביעות שורדות זנות על הבעייתיות המוסרית בנורמליזציה של התופעה ובהצגתה כפרקטיקה מעצימה של התנגדות. "שיקומו נא אשכנזיות עשירות וימכרו את גופן לסוטים מטורללים כמחאה"

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf