newsletter
השיחה מגיעה אליך
רוצה לקבל את מיטב הסיפורים של שיחה מקומית ישר למייל? הניוזלטר השבועי שלנו הוא התשובה בשבילך.

"שיחה מקומית" מחפשת מנהלת רשתות חברתיות

"שיחה מקומית" מבקשת לצרף לשורותיה מנהלת רשתות חברתיות במשרה חלקית, שתוביל מהלך אסטרטגי להגדלת החשיפה הציבורית ולצמיחה של תוכנית החברוּת באתר

מאת:

המודעה מנוסחת בלשון נקבה אך פונה לשני המינים.

קצת עלינו

"שיחה מקומית" הוא אתר חדשות ופרשנות, המוקדש לעיתונות נוקבת ומעמיקה בנושאים הבוערים שמעסיקים את החברה בישראל. אנו מקפידים על מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר, לצד תמיכה בלתי מסויגת בהתנגדות לכיבוש, ובחתירה לשלום, לשוויון, לצדק חברתי, לשקיפות ולחופש המידע. האתר מעסיק צוות עורכים מקצועי ויוצא לאור תחת ניהול משותף של עמותת "972 – לקידום עיתונאות אזרחית" (שמשמשת גם כמעסיקת הצוות) וארגון Just Vision.

על התפקיד

"שיחה מקומית" נמצא בתנופת התרחבות. אנחנו מבקשים לצרף לשורותינו מנהלת רשתות חברתיות במשרה חלקית, שתוביל מהלך אסטרטגי להגדלת החשיפה הציבורית ולצמיחה של תוכנית החברוּת באתר.

המועמדת האידיאלית מבחינתנו מוּנעת ממחויבות לשינוי חברתי ונשענת על הבנה עמוקה, שמידת ההשפעה של הנושאים שאנחנו מכסים תלויה באפשרות להגיע לציבור רחב. נדרשות יכולות מוכחות בבניית קהילות מקוונות ובהובלת מהלכים לגיוס תמיכה ותרומות לאתר.

מתוך מחויבות לגיוון בצוות שלנו, אנחנו מעודדים במיוחד הגשת מועמדויות של נשים, פלסטיניות, מזרחיות, רוסיות, אתיופיות וחברות הקהילה הלהטבפא"קית.

דרישות התפקיד

 • פיתוח אסטרטגיה לתקשורת מקוונת עם הקהל של "שיחה מקומית", להגדלת התפוצה ברשתות החברתיות ולהעמקת הקשר עם הקוראים הקיימים. נדרשת יכולת מוכחת בבניית קהילות מקוונות.
 • ניהול הפרופילים של האתר ברשתות החברתיות והקמת ערוצים חדשים לאתר (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ וטלגרם).
 • שימוש יעיל בכלי שיווק שונים לצורך הגדלת תפוצת הניוזלטר, הרחבת תוכניות החברות של האתר והגדלת ההכנסות מקוראים. נדרשת יכולת מוכחת בהובלת מהלכים להשגת תמיכה ותרומות.
 • ניסיון בעבודה מול מעצב/ת גרפי/ת ביצירת תכנים ויזואליים (באנרים, אינפוגרפיקות, סרטונים).
 • מעקב אחר טרנדים בתחום הרשתות החברתיות, במטרה לעדכן ולרענן באופן מתמשך את הקול של האתר ברשתות.
 • ניתוח נתונים ומגמות: אנגייג'מנט, טרנדים בחשיפה לאתר, הכנסות, הצלחת המודעות בתשלום של האתר, והפקת דו"חות.

העבודה תחת העורך הראשי של האתר ובתיאום עם המו"לים.

מיומנויות נדרשות

 • לפחות שלוש שנות ניסיון ביישום אסטרטגיות לבנייה ולהרחבה של קהילות מעורבות ברשתות החברתיות, והיכרות עם הכלים המאפשרים זאת.
 • עדיפות לניסיון בעבודה עם גופי תקשורת, עמותות או ארגונים היוזמים קמפיינים מקוונים.
 • יכולות כתיבה מעולות בעברית.
 • ניסיון ניכר בשימוש ובניהול כלי קידום בפייסבוק, כולל פרסום מודעות, שימוש בפיקסל, בניית קהל ועוד.
 • יכולות בסיסיות בעיצוב/עריכת תמונות והיכרות עם כלי תוכנה רלוונטיים (כגון Canva או Adobe Express), היכרות עם מגמות עכשוויות.
 • מחויבות לשינוי פוליטי וחברתי ברוח הצהרת הכוונות של האתר, והיכרות קרובה עם השיח הפוליטי והחברתי בישראל-פלסטין.
 • יכולת לעבודה עצמאית וגם לשיתוף פעולה כחלק מצוות.
 • יכולת להתמודד עם סביבת עבודה קצבית, התאמה מהירה לשינויים ונכונות להתנסויות מקצועיות.
 • אנגלית – נחוצה. ערבית – יתרון.

תנאי העסקה

משרה חלקית, משכורת הוגנת, תנאים סוציאליים, החזר הוצאות.

אפשרות לעבודה מהבית ו/או במשרדנו בתל אביב.

להגשת מועמדות יש למלא את הטופס הזה ולהזין בו קו"ח, מכתב שמסביר את הסיבה שאת מעוניינת בתפקיד, תיעוד של שני קמפיינים ברשת שפיתחת, עיצבת ויישמת, ושתי ממליצות. התאריך האחרון להגשות הוא 12 בפברואר, 2022. תחילת עבודה, בסביבות אמצע מרץ. שאלות אפשר לשלוח ל-hiring@mekomit.co.il .

ועוד משהו קטן...

אנחנו ממש שמחים שקראת את הפוסט הזה, ומקווים שמצאת בו עניין. הצוות של שיחה מקומית משקיע מאמצים משמעותיים כדי להביא לקוראות ולקוראים שלנו חדשות, תחקירים, פרשנויות וטורי דעה מגוונים, והכל מתוך מחויבות להתנגדות לכיבוש ולקידום שלום, שוויון וצדק חברתי.

קשה למצוא דברים כמו הפוסט הזה בכלי תקשורת אחרים בארץ, והסיבה שהוא נמצא פה היא שהעיתונות שלנו בשיחה מקומית היא עצמאית וחופשית. אנחנו לא תלויים באף בעל הון, לא במפרסמים ולא בחומות תשלום.

ועדיין, העבודה הרבה שמושקעת בכל פוסט כזה – מתשלום לכותבים, דרך עבודת העורכות והצלמים ועד התשלום לייעוץ משפטי או לשרתים שעליהם יושב האתר – עולה כסף. הדרך הכי טובה להבטיח את היציבות והעצמאות שלנו היא התמיכה של קהילת הקוראות והקוראים באמצעות חברות בשיחה מקומית. ובזה יש לך מקום חשוב.

זה הזמן להיות חברות בשיחה מקומית

לתמיכה – לחצו כאן
פגיעה בכבוד המת. הפטריארך הלטיני של ירושלים, פיירבטיסטה פיצבאלה, במסיבת עיתונאים בבית החולים הצרפתי בירושלים (צילום: אורן זיו)

פגיעה בכבוד המת. הפטריארך הלטיני של ירושלים, פיירבטיסטה פיצבאלה, במסיבת עיתונאים בבית החולים הצרפתי בירושלים (צילום: אורן זיו)

הכנסיות הנוצריות: "אלימות המשטרה בהלווית אבו עאקלה - פגיעה בחופש הדת"

"לא היתה שום הצדקה לפיזור האבלים במכות ובאלות", אמרו ראשי הכנסיות הקתוליות במסיבת עיתונאים בירושלים. מנהל ביה"ח הצרפתי סיפר שהמשטרה הודיעה שאם יונפו דגלים, היא תפזר את הלוויה בכוח

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
donate
silencej89sjf