newsletter
השיחה מגיעה אליך
רוצה לקבל את מיטב הסיפורים של שיחה מקומית ישר למייל? הניוזלטר השבועי שלנו הוא התשובה בשבילך.

"שיחה מקומית" מחפשת מנהלת רשתות חברתיות

"שיחה מקומית" מבקשת לצרף לשורותיה מנהלת רשתות חברתיות במשרה חלקית, שתוביל מהלך אסטרטגי להגדלת החשיפה הציבורית ולצמיחה של תוכנית החברוּת באתר

מאת:

המודעה מנוסחת בלשון נקבה אך פונה לשני המינים.

קצת עלינו

"שיחה מקומית" הוא אתר חדשות ופרשנות, המוקדש לעיתונות נוקבת ומעמיקה בנושאים הבוערים שמעסיקים את החברה בישראל. אנו מקפידים על מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר, לצד תמיכה בלתי מסויגת בהתנגדות לכיבוש, ובחתירה לשלום, לשוויון, לצדק חברתי, לשקיפות ולחופש המידע. האתר מעסיק צוות עורכים מקצועי ויוצא לאור תחת ניהול משותף של עמותת "972 – לקידום עיתונאות אזרחית" (שמשמשת גם כמעסיקת הצוות) וארגון Just Vision.

על התפקיד

"שיחה מקומית" נמצא בתנופת התרחבות. אנחנו מבקשים לצרף לשורותינו מנהלת רשתות חברתיות במשרה חלקית, שתוביל מהלך אסטרטגי להגדלת החשיפה הציבורית ולצמיחה של תוכנית החברוּת באתר.

המועמדת האידיאלית מבחינתנו מוּנעת ממחויבות לשינוי חברתי ונשענת על הבנה עמוקה, שמידת ההשפעה של הנושאים שאנחנו מכסים תלויה באפשרות להגיע לציבור רחב. נדרשות יכולות מוכחות בבניית קהילות מקוונות ובהובלת מהלכים לגיוס תמיכה ותרומות לאתר.

מתוך מחויבות לגיוון בצוות שלנו, אנחנו מעודדים במיוחד הגשת מועמדויות של נשים, פלסטיניות, מזרחיות, רוסיות, אתיופיות וחברות הקהילה הלהטבפא"קית.

דרישות התפקיד

 • פיתוח אסטרטגיה לתקשורת מקוונת עם הקהל של "שיחה מקומית", להגדלת התפוצה ברשתות החברתיות ולהעמקת הקשר עם הקוראים הקיימים. נדרשת יכולת מוכחת בבניית קהילות מקוונות.
 • ניהול הפרופילים של האתר ברשתות החברתיות והקמת ערוצים חדשים לאתר (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ וטלגרם).
 • שימוש יעיל בכלי שיווק שונים לצורך הגדלת תפוצת הניוזלטר, הרחבת תוכניות החברות של האתר והגדלת ההכנסות מקוראים. נדרשת יכולת מוכחת בהובלת מהלכים להשגת תמיכה ותרומות.
 • ניסיון בעבודה מול מעצב/ת גרפי/ת ביצירת תכנים ויזואליים (באנרים, אינפוגרפיקות, סרטונים).
 • מעקב אחר טרנדים בתחום הרשתות החברתיות, במטרה לעדכן ולרענן באופן מתמשך את הקול של האתר ברשתות.
 • ניתוח נתונים ומגמות: אנגייג'מנט, טרנדים בחשיפה לאתר, הכנסות, הצלחת המודעות בתשלום של האתר, והפקת דו"חות.

העבודה תחת העורך הראשי של האתר ובתיאום עם המו"לים.

מיומנויות נדרשות

 • לפחות שלוש שנות ניסיון ביישום אסטרטגיות לבנייה ולהרחבה של קהילות מעורבות ברשתות החברתיות, והיכרות עם הכלים המאפשרים זאת.
 • עדיפות לניסיון בעבודה עם גופי תקשורת, עמותות או ארגונים היוזמים קמפיינים מקוונים.
 • יכולות כתיבה מעולות בעברית.
 • ניסיון ניכר בשימוש ובניהול כלי קידום בפייסבוק, כולל פרסום מודעות, שימוש בפיקסל, בניית קהל ועוד.
 • יכולות בסיסיות בעיצוב/עריכת תמונות והיכרות עם כלי תוכנה רלוונטיים (כגון Canva או Adobe Express), היכרות עם מגמות עכשוויות.
 • מחויבות לשינוי פוליטי וחברתי ברוח הצהרת הכוונות של האתר, והיכרות קרובה עם השיח הפוליטי והחברתי בישראל-פלסטין.
 • יכולת לעבודה עצמאית וגם לשיתוף פעולה כחלק מצוות.
 • יכולת להתמודד עם סביבת עבודה קצבית, התאמה מהירה לשינויים ונכונות להתנסויות מקצועיות.
 • אנגלית – נחוצה. ערבית – יתרון.

תנאי העסקה

משרה חלקית, משכורת הוגנת, תנאים סוציאליים, החזר הוצאות.

אפשרות לעבודה מהבית ו/או במשרדנו בתל אביב.

להגשת מועמדות יש למלא את הטופס הזה ולהזין בו קו"ח, מכתב שמסביר את הסיבה שאת מעוניינת בתפקיד, תיעוד של שני קמפיינים ברשת שפיתחת, עיצבת ויישמת, ושתי ממליצות. התאריך האחרון להגשות הוא 12 בפברואר, 2022. תחילת עבודה, בסביבות אמצע מרץ. שאלות אפשר לשלוח ל-hiring@mekomit.co.il .

אנחנו המומות ומזועזעים, דואגות ומפוחדים מאירועי התקופה האחרונה.

בימים כאלה יש מי שדורשים מעיתונות "לבחור צד". הצד שבחרנו ברור: אנחנו עומדים לצד כל מי שאיבדו את יקיריהם במלחמה הזו; לצד כל מי שנאלצו לנוס על נפשם ולהותיר אחריהם בית; לצד כל מי שחרדים לחייהם ולחיי משפחתם ואהוביהם, בישראל, בעזה ובגדה המערבית.

בימים אלה, אנחנו מרגישות ומרגישים שקולנו, הקול של פלסטינים וישראליות נגד הכיבוש ולמען שלום צודק, ביטחון וחירות לכל, חשוב מתמיד. הסיפורים החשובים שלא מסוקרים בתקשורת המיינסטרים רבים מספור, אך משאבינו מוגבלים. בעזרתך נוכל להביא לציבור הולך וגדל סיפורים כמו זה שקראת עכשיו, ולהציע את הניתוח, ההקשר, והסיקור הנחוצים כל כך, במיוחד בתקופה הקשה והדרמטית הזו. הדרך הכי טובה להבטיח את היציבות והעצמאות שלנו היא התמיכה של קהילת הקוראות והקוראים באמצעות חברות בשיחה מקומית.

זה הזמן להיות חברות בשיחה מקומית

לתמיכה – לחצו כאן
פלסטינים במחנה נוסייראת אחרי ההתקפה הישראלית, ב-8 ביוני 2024 (צילום: חאלד עלי / פלאש90)

פלסטינים במחנה נוסייראת אחרי ההתקפה הישראלית, ב-8 ביוני 2024 (צילום: חאלד עלי / פלאש90)

"איך זה הגיוני להרוג 200 איש כדי לחלץ ארבעה אנשים?"

חיילים יוצאים ממשאיות סיוע, טנקים ומטוסים מפציצים, גופות בכל מקום, בתי חולים עמוסים בפצועים, ותחושה של אחרית הימים: כך תיארו במחנה נוסייראת את הפעולה הישראלית לחילוץ ארבעה חטופים. "אנחנו דם זול בעולם צבוע", אומרים שם

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
silencej89sjf