מקבולה נסאר בין אנשי השנה של "סדר יום"

מאת:
השאירו תגובה
א א א

בלוגרית שיחה מקומית מקבולה נסאר היא אחת משישה אנשי השנה של התוכנית "סדר יום" ברשת ב'.

נסאר עלתה היום (חמישי) לשידור בתוכנית של קרן נויבך כדי לדבר על היוזמה שזיכתה אותה בתואר – מאגר A-list, שמרכז מומחים ערבים במגוון רחב של תחומים, במטרה להגביר את החשיפה של ערבים בכלי התקשורת. במהלך השידור הסבירה נסאר שגם בהיעדר כוונות זדון, לעיתונאים יהודים קשה יותר להגיע למומחים ערבים פשוט בגלל חוסר היכרות, בעיה שהמאגר בא לתקן.

בנוסף להיותה בלוגרית בשיחה מקומית מקבולה נסאר היא עיתונאית ברדיו א-שמס ובכלי תקשורת אחרים, ונבחרה לאחרונה לשמש כחברת מזכירות ארגון העיתונאים.

חמשת אנשי השנה האחרים של התוכנית הם הדס תגרי, רכזת הקואליציה מאבק בתאונות בניין, בנצ'אמאלק סלמסה, שנאבקת לצדק עבור אחיה יוסף סלמסה שמת אחרי שעבר התעללות מצד שוטרים, אורן הלמן, שנאבק למען בעלי מוגבלויות, עו"ד אדמית רוזנצוויט, שמייצגת פגועי נפש, ומיכל, אחותה של נועה, שניהלה מאבק לשחרור אחותה מכבילה בכפייה.

מברוכ, יא מקבולה!

> אינתיפאדה של נשים: שבוע מאבק בלוד בעקבות רצח אישה מול ילדיה

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

אילוסטרציה: pixabay

פרשת NSO היא רק סימפטום של האמונה הישראלית בכוחות הביטחון

התרגלנו לפטור כל ביקורת על אמצעי הביטחון במשיכת הכתף של "מלחמה היא דבר מכוער", וכך הפכה "מלחמה" למטפורת ברירת המחדל בכל פעם שאנחנו רוצים לזרוק הצידה את זכויותיו של מישהו. ועכשיו, שלא במפתיע, זה הגיע לתוך הטלפון שלנו

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
donate
silencej89sjf