מאות תיכוניסטים הודיעו על תמיכה בסרבניות הכלואות

מאת:
השאירו תגובה
א א א

245 תלמידות ותלמידי תיכון עירוני א' חתמו הבוקר (שישי) על עצומת תמיכה בבת ספרם לשעבר, סרבנית המצפון תמר אלון, ובחברתה הסרבנית תמר זאבי. השתיים מרצות כיום תקופת כליאה רביעית, ובאופן מצטבר 74 ימי מאסר, וצפויות להמשיך ולהכלא גם בסיום תקופת המאסר הזאת.

את העצומה ודוכן ההחתמה לתמיכה בשתי הסרבניות יזם ארגון "מסרבות".

> אל באי ועידת פריז: אל תשכחו את עזה

תלמידות עירוני א' בתל אביב חותמות על עצומת תמיכה בתמר אלון (שבתמונה למעלה) ובתמר זאבי (עינב זילבר)

תלמידות עירוני א' בתל אביב חותמות על עצומה למען תמר אלון (שבתמונה למעלה) ותמר זאבי (עינב זילבר)

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

אישה בזנות בדרום תל אביב (צילום: פלאש90)

"מי שחושבת שזנות מעצימה לעולם לא תעצים את עצמה דרכה"

ברקע המחלוקת סביב החוק לאיסור צריכת שירותי זנות, מצביעות שורדות זנות על הבעייתיות המוסרית בנורמליזציה של התופעה ובהצגתה כפרקטיקה מעצימה של התנגדות. "שיקומו נא אשכנזיות עשירות וימכרו את גופן לסוטים מטורללים כמחאה"

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf