"יש עתיד", המפלגה היחידה שכל חבריה מתנגדים ליוזמה להעלאת שכר המינימום

מאת:
השאירו תגובה
א א א

אחיי העבדים,

אם אתם צריכים עוד הוכחה לכך שמפלגת "יש עתיד" היא אחת המפלגות המרושעות בפרלמנט, הא לכם: "יש עתיד" היא המפלגה היחידה שכל חבריה ללא יוצא מן הכלל מתנגדים באופן חד משמעי ליוזמה של העלאת שכר המינימום.

אין זה פלא כמובן שחבריה הנרצעים הצביעו פה אחד נגד היוזמה הסוציאליסטית, שכן שר האוצר שולט בהם ביד רמה כאחרון הדיקטטורים, והם ידועי ניסיון באשר לעונשים ולהשפלות שהם עתידים לספוג אם יסטו מהקו הקפיטליסטי- דורסני של הקיסר יאיר.

מפלגת הנפל הזו, שגנבה 19 מנדטים על חשבון גל המחאה, מפקירה אתכם לגורלכם הכלכלי העגום, ליוקר המחיה, ליוקר הדיור ולתנאי העסקה מעליבים.

כזכור, לפני מספר חודשים הצליחה זהבה גלאון להחתים 62 חברי כנסת על היוזמה להעביר את עובדי הקבלן בשירות המדינה להעסקה ישירה. 62 ח"כים מכל סיעות הבית חתמו בעד היוזמה הברוכה הזו – מלבד "יש עתיד". זו המפלגה היחידה שהתנגדה באופן גורף לשיפור תנאיהם העלובים של עובדי הקבלן, וממשיכה בקו הדורסני והאלים הזה עד עכשיו.

יש עתיד. אין שכר מינימוםמתוך דף הפייסבוק של מינימום 30 ו- ישראל ליבוביץ ובאישורם

יש עתיד. אין שכר מינימום

פורסם לראשונה על ידי עינב בכר בצדק חברתי – חדר המצב

תמונות: מתוך דף הפייסבוק של מינימום 30 ו- ישראל ליבוביץ

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
הפגנה נגד התקפות תג מחיר בכפר עכברה, ב-2019 (צילום: דיויד כהן / פלאש90)

הפגנה נגד התקפות תג מחיר בכפר עכברה, ב-2019 (צילום: דיויד כהן / פלאש90)

הנסיגה בהוראת הערבית מעידה על חולשת הזהות העברית

למרות המאמצים של משרד החינוך לשפר את תוכנית לימודי השפה הערבית, בשנים האחרונות חלה נסיגה במספר הלומדים בכל הגילים. הבעיה היא כנראה מהותית יותר ונוגעת לזהות הלאומית היהודית

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
donate
silencej89sjf