קבלת שבת מול ביתו של שר האוצר משה כחלון: "אל תתן יד לגירוש"

מאת:
השאירו תגובה
א א א

צילום: מטה "תושבי השכונות"

תושבי השכונות המאוימים בגירוש מבתיהם הפגינו היום (שישי) מול ביתו של שר האוצר משה כחלון, יחד עם פעילים חברתיים ופעילי הדיור הציבורי. בין המפגינים היו תושבי שכונת גבעת עמל המאוימים בפינוי על ידי אילי נדל"ן ועיריית תל אביב, תושבי שכונת תל כביר בתל אביב המאוימים על ידי העירייה, ושכונת כיכר השעון ביפו שבתיהם שייכים לנכסי ההקדש המוסלמי.

לדברי המפגינים לשיחה מקומית, הם בחרו להפגין מול ביתו של כחלון משום שהסמכויות אצלו. עשרות המפגינים ערכו קבלת שבת מול ביתו של שר האוצר, נשאו שלטים נגד הגירוש הצפוי וקראו קריאות מחאה.

"הולכים לזרוק אותנו מהבית", הם אומרים בכאב וחשש, "חוץ מחולדאי – שר האוצר כחלון הוא היחיד שיש לו את הסמכות לפתור את הבעיות הללו, כמי שאחראי על רשות מקרקעי ישראל. נפגשנו איתו והוא הבטיח לעזור והוא לא עוזר. זו הפעם הראשונה, עשינו קבלת שבת מרגשת מאד. נחזור שוב".

> להניף את דגל הגאווה, ולזכור את משה סילמן זכרונו לברכה

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

נלחם כל חייו נגד גזענות על כל סוגיה, ועכשיו מדביקים לו תווית של אנטישמי. ג'רמי קורבין, מנהיג הלייבור (צילום: Party of European Socialists)

קורבין לא אנטישמי. הוא על הכוונת כי הוא רוצה להציל את העולם

פריבילגים, איסלמופובים ואפילו אנטשימים מקדמים במרץ את הטענה שקורבין אנטישמי. אך מה שמפחיד אותם באמת זה שלראשונה זה שנים, מוצגת אלטרנטיבה למשטר ההרס הניאו-ליברלי. לכן צריך לקוות שקורבין ינצח ביום חמישי

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf